Ana sayfa Gezilecek Yerler Trancoso: Brezilya Gezilecek Yerlerin Issız Güzeli

Trancoso: Brezilya Gezilecek Yerlerin Issız Güzeli

1616
0

Eğer bir gün Brezilya gezisi planlarsanız kendinizden geçmek için anlar aradığınızda ziyaret edebileceğiniz bir nokta ya da bir başka deyişle bir kaçış adresi paylaşmak istiyorum sizlerle. Brezilya’da gezilecek yerler arasında yer alan nefis bir adres burası. Trancoso.. Rengarenk evlerinin verdiği pozlarla süslenmiş fotoğraflarında ya da plajlarından belki de hindistan cevizi suyundan hatırlarsınız Trancoso’yu.

Brezilya’nın bir başka nefis noktası olan Sugarloaf Dağı yazısını buradan okuyabilirsiniz. “Brezilya’nın En Etkileyici Yeri Sugarloaf Dağı”

Dingin Bir Brezilya Gezisi

Medeni sayılan dünyada sahip olunan birçok şeyi geride bırakıp uzun zamandır yaşamadığınız dinginlik için olağanüstü bir yer Brezilya’da bulunun Trancoso.

Elektriğin bile 1982 yılında ulaşabildiği ve yolları hala problemli olan, sanki çok kimsenin de buralara gelmesini istemiyormuş gibi bir hali olan bu muhteşem keşif rotası, adeta dünyadan ıssızlığa kaçmak isteyenlere sesleniyor. Farkında olmadığımız lüks ve konforun aslında bunlar olduğu gerçeğiyle başbaşa bırakıyor.

Brezilya’nın sonbahar dönemleri olan mart ve nisan ayları için “ideal bir gidiş zamanı” tanımlamalarının yapıldığı Trancoso’ya, iç hat uçuşuyla geleceğiniz Porto Seguro üzerinde ulaşılabiliyor.

Sonrası mı? Bırakın kendinizi gerçek dünyaya.. Trancoso daha fazla kalabalıklaşmadan orada olun.. Brezilya gezisi Trancoso olmadan eksik kalır.

Brezilya gezisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here