Ana sayfa Ne Var Ne Yok? Scotty Paket ile Decathlon Alışverişiniz 2 Saatte Elinizde!

Scotty Paket ile Decathlon Alışverişiniz 2 Saatte Elinizde!

808
0

Çevremizi sardı mobil uygulamalar. Onlardan uzak durmak bir yana, hayatımızı nasıl kolaylaştırılar diye iyice seçici olmaya da başladık. İşte bunlardan biri olan ve teknoloji ile şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, şimdi de Scotty Paket ile Decathlon’dan satın alınan ürünleri İstanbul içinde sadece iki saatte size ulaştırıyor. Nasıl? Hiç de fena bir fikir değil gibi?

Scotty Paket ile Decathlon

Scotty Paket ile Decathlon Alışverişi

Şehirde hele ki İstanbul gibi bir büyükşehirde yaşamak iyice zorlaştı. Her şey zamana karşı adeta!

2017’de bu zor şehir hayatını kolaylaştırmak amacıyla İstanbul’da kurulan Scotty, motosikletle yolculuk paylaşımı ve yemek sipariş hizmetlerinin ardından bu kez Scotty Paket ile işletmelerin kargo süreçlerine çözüm üretiyor.

Bu çözümlerden biri, spor tutkunlarına 70 spor dalında binlerce ürünü bir arada sunan Decathlon ile yaptıkları işbirliği.

Scotty Paket, decathlon web sitesinde mağazadan ayırt seçeneği seçildiğinde dileyen kullanıcıların ürünlerini İstanbul içinde sadece iki saatte teslim ediyor.

Kullanıcılarına gönderilerini anlık takip imkanı da sağlayan Scotty Paket, bu sayede “Kargom nerede kaldı?” sorularına da son veriyor.

Bu günlük hayat koşturmacasında işe yarar gibi görünüyor.

Scotty Paket ile Decathlon

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here